fotogaléria

navleky na stolicky
Návleky na stoličky ESHOP

 

Návleky na stoličky :

V sekcii návleky na stoličky ponúkame množstvo návlekov na rôzne využitie. Tieto textilné návleky sú vhodné na stoličky k jedálenskému stolu, alebo na dekorovanie k slávnostným udalostiam ako sú sviatky, oslavy, firemné posedenia, maturitné plesy, svadby a pod. Návleky sú príjemným a praktickým oživením Vášho bytu a vďaka rýchlej inštalácii si ich môžete vymeniť prakticky kedykoľvek podľa nálady, počasia, udalosti, sviatkom a pod., dá sa dokonca povedať, že sú svojim spôsobom akési dekorácie do bytu. Návleky na stoličky sú neodmysliteľnou súčasťou slávnostného stolovania a vďaka ním si môžete aj doma dodať nádych elegancie a noblesy.

Nachádzate sa vo fotogalérii návlekov na stoličky. Táto fotogaléria zobrazuje len časť produktov, ktoré ponúka naša spoločnosť. Celý sortiment našich produktov si môžete prezrieť v našom eshope eobchod Ponúkame Vám okrem návlekov na stoličky aj návleky na sedačky a iný bytový textil, napr., obrusy, závesy a záclony do kuchyne, spálne alebo do obývačky, posteľné obliečky návliečky na paplóny a vankúše, sedáky na stoličky. V ponuke máme aj dekorácie do bytu, dekoračné predmety v rôznom štýle, napr. v poslednej dobe sa stal preferovaný provensálsky štýl, rôzne dekorácie do interiéru alebo aj exteriéru.

 

navleky na stolicky  navleky na stolicky  lacné navleky na stolicky

 

navleky na stolicky  návleky na stoličky  návleky na stoličky

 

Návleky na stoličky vyrobené na Slovensku :

Obliečky a návleky na sedačky a stoličky pochádzajú priamo od slovenského výrobcu bytového textilu a textilných doplnkov do bytu.

 

navleky na stolicky
Návleky na stoličky za skvelé ceny

 

Počas usporadúvania slávnostnej hostiny je nutné zamerať sa na každý detail výzdoby sály a žiadnu dekoráciu nenechať na náhodu. Naše návleky sú vhodné na rôzne spoločenské akcie ako : svadby, rodinné oslavy, oslavy narodenín, maturitné plesy. Nenechajte nič na náhodu a sami si vyberte vhodnú farebnú variáciu ktorou okúzlite celú miestnosť. Návleky sú výborný nápad aj do domácnosti vďaka ktorým si môžete prispôsobiť farbu podľa nálady alebo udalosti. Nechajte pracovať svoju fantáziu a spestrite si obytný priestor.

 

navleky na stolicky
Návleky na stoličky priamo od výrobcu

 

Pre viac informácii o produktoch a širší sortiment navštívte náš e-shop. Okrem bytového textilu Vám ponúkame aj rôzne iné produkty. Máme napr., v ponuke dekorácie do bytu a do spálne, obývačky alebo do kuchyne, či dokonca do predsiene, dekoračné vešiaky alebo dekoračné predmety vhodné ako darček. Ďalej Vám vieme ponúknuť doplnky do bytu ako napr., do kúpeľne či WC. Stačí si len vybrať svoj obľúbený bytový doplnok a všetko ostatné už nechajte na nás. My Vám doručíme tovar extra rýchlo do 24 hod. od potvrdenia objednávky. 95% tovaru máme na sklade a preto Vám vieme garantovať toto doručenie tovaru do 24 hodín. Objednávky prijaté do 14 hod. sú expedované ešte v tento deň.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.